Bezpieczna transmisja danych

System mojebiuro24.pl dostosowany jest do wymogów, które nakłada ustawa o ochronie danych osobowych na systemy informatyczne. Bezpieczna transmisja danych to priorytet.

Szyfrowanie transmisji danych

Przesyłka danych pomiędzy użytkownikiem a serwisem mojebiuro24.pl każdorazowo szyfrowana jest protokołem SSL EV (Extended Validation), który jednocześnie autoryzuje tożsamość serwera względem użytkownika. Dzięki szyfrowaniu danych wychodzących i wchodzących do aplikacji ich transmisja jest w pełni bezpieczna. Tego rodzaju zabezpieczeń używają m.in. również banki w transakcjach ze swoimi klientami.

Działanie protokołu SSL

Działanie protokołu SSL może sprawdzić każdy użytkownik. Kiedy logujemy się do serwisu w przeglądarce, pojawia się https:// zamiast standardowego http://. Dodatkowe “s” jest informacją dla serwera o chęci nawiązania bezpiecznego połączenia. W zależności od używanej przeglądarki, na pasku adresu może się pojawić dodatkowo rozszerzona informacja o firmie, na którą jest wystawiony certyfikat SSL EV.

Stała opieka techniczna nad serwerami

Serwery, które wykorzystuje system, znajdują się pod stałą opieką wysoko wykwalifikowanych ekspertów technicznych specjalizujących się w dziedzinach technologii serwerowych oraz bezpieczeństwa danych.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska