Ewidencja wyposażenia - przydatne funkcje!

Do końca 2019 roku do ewidencji wyposażenia wprowadzane były składniki majątku o wartości powyżej 1500 zł o przewidywanym okresie użytkowania w działalności powyżej roku.

Od 1 stycznia 2020 roku, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ograniczono formalności i nie ma obowiązku prowadzenia ewidencji wyposażenia.

Ewidencja wyposażenia w systemie wfirma.pl

Klienci którzy wprowadzili wyposażenie do systemu wFirma, w zakładce EWIDENCJE » WYPOSAŻENIE przed 27.03.2021 będą mieli możliwość pobrania automatycznie wygenerowanego pliku ze spisem wyposażenia firmy. Aby w systemie znaleźć plik z wygenerowanym zestawieniem wyposażenia, należy przejść do zakładki  CRM » DOKUMENTY gdzie będzie znajdować się plik w formacie PDF o nazwie Kartoteka_wyposazenia_20210327.pdf.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz