Globalna wyszukiwarka

Globalna wyszukiwarka dostępna w systemie wFirma dla Biur Rachunkowych ma za zadanie ułatwić pracę księgowym jak również klientom biura rachunkowego. Dzięki jej zaawansowanym funkcjom możliwe jest dodawanie i wyświetlanie wszystkich pozycji w systemie z dowolnej zakładki ponieważ globalna wyszukiwarka jest zawsze widoczna!

Globalna wyszukiwarka - funkcje

Najważniejszymi funkcjami są:

Wyszukiwarka danych

Po wpisaniu fragmentu nazwy dodanego do systemu obiektu system automatycznie wyświetli wszystkie wpisy pasujące do wpisanej frazy.

Wbudowany kalkulator

Przy jego użyciu można wykonać podstawowe operacje matematyczne.

Wyświetlenie szczegółów

Po wpisaniu nazwy danego obiektu z użyciem skrótu np. wpisanie frazy: p (jak produkt) nazwa_obiektu spowoduje wyświetlenie produktów spełniających warunki wpisanej frazy. Po kliknięciu w podpowiedziany wynik otworzy się okno szczegółów danego obiektu.

Przejście do określonej zakładki

Aby przejść do określonej zakładki należy wpisać w globalnej wyszukiwarce nazwę danej zakładki/podzakładki/menu.

Przełączenie na inną firmę

W celu przejścia na inne dodane konto należy wpisać w wyszukiwarce nazwę firmy dodanej do konta.

Wystawianie/dodawanie nowych wpisów w systemie

Wystawianie/dodawanie nowych wpisów w systemie możliwe jest po wpisaniu nazwy danej akcji dostępnej w systemie odpowiedzialnej za dodawanie/wystawianie nowych obiektów. Po wpisaniu np. skrótu “wystaw” / "dodaj" pojawi się lista z możliwymi do wystawienia dokumentami.

Dodawanie obiektów poprzez fragment nazwy

Złożone operacje

Po wpisaniu np. frazy w (jak wystaw) dla nazwa_kontrahenta podpowiadają się złożone akcje możliwe do wykonania. Po wybraniu z listy jednej z dostępnych akcji otworzy się nowe okno z automatycznie zaczytanymi danymi kontrahenta.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska