Import e-ZLA z PUE ZUS

System pozwala na import e-ZLA z PUE ZUS bezpośrednio do oprogramowania wFirma dla biur rachunkowych. Import e-ZLA z PUE ZUS do systemu wFirma dla biur rachunkowych jest bardzo sprawnym narzędziem do pracy, pozwala na szybkie wprowadzanie danych o absencji co znacznie przyspieszy procesy rozliczeń w każdej firmie.

Eksport z ZUS PUE

Po zalogowaniu się do systemu ZUS PUE należy przejść do zakładki PANEL PŁATNIKA » ZAŚWIADCZENIA LEKARSKIE. W kolejnym kroku należy zaznaczyć zwolnienie lekarskie po prawej stronie » EKSPORTUJ. W ten sposób zostanie wygenerowany i pobrany plik w formacie CSV.

Import e-ZLA z PUE ZUS - widok PUE

Import e-ZLA z PUE ZUS eksport z PUE

Import e-ZLA z PUE ZUS do systemu

Importu e-ZLA można dokonać w KADRY » GRAFIK » IMPORT E-ZWOLNIEŃ. Następnie w oknie importu zwolnienia należy nacisnąć przycisk PRZEGLĄDAJ i wybrać zapisany wcześniej plik CSV.

Import e-ZLA z PUE ZUS w wFirma

W kolejnym kroku pojawi się okno z wykazem pracowników, których zwolnienie lekarskie zostało pobrane z PUE ZUS. Gdy wszystkie dane się zgadzają, należy nacisnąć ZAPISZ.

Sprawdzenia i/lub poprawa zaimportowanych danych możliwe jest w oknie szczegółów pracownika (należy nacisnąć na imię i nazwisko pracownika) » CZAS PRACY » MENU » NIEOBECNOŚCI. Nieobecność  zaimportowana z PUE ZUS będzie oznaczona ikoną.  

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz