Integracja z SmsAPI

Serwis mojebiuro24.pl oferuje możliwość powiadamiania użytkowników za pomocą wiadomości sms o wystawionych fakturach, nierozliczonych wydatkach, nadchodzących terminach oraz deklaracjach do wysłania. Aby powiadomienia zostały wysyłane bezpośrednio z systemu należy dokonać integrację systemu mojebiuro24.pl z platformą smsapi.pl (niezbędne jest posiadanie konta na wymienionym portalu).

Konfiguracja połączenia

Przechodząc do zakładki USTAWIENIA w sekcji INTEGRACJE »  WYSYŁKA SMS, należy uzupełnić potrzebne informacje aby zalogować się do systemu SmsApi po stronie mojebiuro24.pl.

W platformie smsapi zakładce Ustawienia API » Hasło do API, znajduje się hasło potrzebne do zalogowania się po stronie serwisu mojebiuro24.

Przypomnienia o terminach za pomocą sms-a 

Poprawna konfiguracja z serwisem SmsAPI, umożliwia wysyłanie przypomnień o dokumentach sprzedażowych, deklaracjach oraz ważnych terminów poprzez SMS. Aby zarządzać powiadomieniami należy przejść do START » TERMINARZ. W panelu po prawej stronie będzie widoczna opcja Przypomnienia SMS. Po jej wybraniu pojawi się okno, gdzie określa się typ przypomnienia, data wysyłki (ilość dni przed i po upływie terminu) oraz godzinę o której ma być wysłane powiadomienie.

Informacje dotyczące tworzenia szablonów powiadomień SMS, konfiguracji kontrahentów oraz ręcznej wysyłki przypomnień do danych kontrahentów, zawiera artykuł pomocy przypomnienia o braku płatności. 

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka