Program partnerski dla biur rachunkowych

Program Partnerski dla biur rachunkowych pozwala na czerpanie wymiernych korzyści z tego, że klienci biura korzystają z dodatkowych płatnych narzędzi systemu wFirma. Uczestnik Programu Partnerskiego (biuro korzystające z wersji systemu wFirma dla biur rachunkowych) otrzymuje wynagrodzenie w formie prowizji od zakupu dodatków dokonanych przez jego klientów.

Jak przystąpić do Programu Partnerskiego dla biur? 

W celu przystąpienia do Programu Partnerskiego wystarczy posiadać konto w serwisie wFirma zweryfikowane jako biuro rachunkowe. Każde biuro automatycznie bierze udział w Programie Partnerskim.

Rozliczenie prowizji w Programie Partnerskim

Jeżeli klient biura rachunkowego wykupi jeden z dodatków: Magazyn, Integrator e-commerce lub Rzetelny kontrahent, to na koncie użytkownika - Partnera pojawi się automatycznie prowizja od zakupu. Polecając narzędzia systemu wFirma otrzymujesz prowizje od wartości dodatków zakupionych przez klienta biura rachunkowego.

W celu przejścia do zakładki Programu Partnerskiego dla biur rachunkowych po zalogowaniu na konto biura rachunkowego należy kliknąć w awatar użytkownika, który widoczny jest w prawym, górnym rogu ekranu, a następnie wybrać Program Partnerski dla biur.

Program partnerski dla biur rachunkowych

W zakładce Program Partnerski na ekranie powitalnym znajduje się podsumowanie posiadanego salda, historia wystawianych faktur oraz, w przypadku spełnienia warunków, przycisk umożliwiający wystawienie faktury.

program partnerski dla biur rachunkowych

Stan prowizji będzie widoczny na stronie startowej Programu Partnerskiego.

Okres rozliczeń za prowizję w Programie Partnerskim dla biur rachunkowych jest miesięczny. Oznacza to, że pierwszą fakturę za prowizję można wystawić po jednym miesiącu od zweryfikowania biura rachunkowego. Każdą kolejną fakturę będzie można wystawić po kolejnym miesiącu od wystawienia poprzedniej faktury.

Wystawiona faktura jest automatycznie umieszczana w zakładce PRZYCHODY na koncie biura oraz przesyłana jest do Organizatora Programu Partnerskiego. Wynagrodzenie wypłacane będzie Partnerowi w formie przelewu na rachunek bankowy wskazany na wystawionej przez Partnera fakturze. Termin płatności faktury wynosi 7 dni od daty jej doręczenia Organizatorowi.

Korzyści dla biura rachunkowego

Udział w Programie Partnerskim nie wymaga dużego zaangażowania. Wystarczy udostępnić klientom konto na wFirma.pl ze wskazaniem jego pełnych możliwości. Prowizja od każdego zakupu dokonanego przez klienta automatycznie trafia na poczet biura rachunkowego, dzięki czemu zarabia ono wraz z wFirma.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
FAQ
  • Co daje mi udział w Programie Partnerskim?
    Program Partnerski pozwala nie tylko zaoszczędzić, ale także zarobić dodatkowe środki pieniężne. Na konto Twojego biura wpływa prowizja od każdorazowego zakupu dodatku przez Twojego klienta. Program Partnerski nie nakłada na biura żadnych limitów odnośnie ilości zarobionych środków.
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka