Raport pracochłonności firmy

Raport pracochłonności firmy

Szef biura rachunkowego ma możliwość skontrolowania pracochłonności wybranej firmy w podziale na:

  • miesiące, lub
  • kwartały.

Dane znajdujące się w raporcie system automatycznie pobiera na podstawie wpisów księgowych z danego okresu. Dokumenty stanowiące wpisy KPiR lub ewidencji przychodów, a także sporządzone deklaracje, przypisywane są do miesiąca, którego dotyczą. Natomiast korekty deklaracji wykazywane są w okresie, w którym zostały sporządzone.

Raport pracochłonności dla konkretnego klienta biura generuje się w zakładce RAPORTY, która jest dostępna w kokpicie po zalogowaniu.

Raport pracochłonności firmy w systemie mojebiuro24.pl

Dostęp do raportów pracochłonności mają również opiekunowie firm oraz księgowi. Użytkownicy ci będą mieli wówczas wgląd do informacji o firmach do których są podpięci, przy czym:
- księgowa widzi wpisy wprowadzone przez siebie,
- opiekun widzi wpisy wprowadzone przez siebie oraz przez księgowe.

Roczne raporty pracochłonności

Raport w formacie PDF generuje się, zaznaczając konkretną firmę oraz wybierając opcję DRUKUJ RAPORT. W dalszym kroku pozostaje do wyboru:

  • Raport roczny - przedstawia on liczbę wpisów księgowych ogólnie w danym roku obrotowym,

  • Raport roczny szczegółowy - przedstawia liczbę wpisów księgowych jednakże z podziałem na poszczególne miesiące.

Raport pracochłonności firmy - raport roczny

Opcjonalnie raport można eksportować do programu Excel. Aby to zrobić, należy zaznaczyć wybraną firmę i w następnej kolejności wybrać opcję Eksportuj raport roczny.

Raport pracochłonności firmy - eksport rocznego raportu

Szef biura ma także możliwość wydrukowania lub eksportowania do programu Excel danych z pojedynczego miesiąca. Aby to zrobić, należy kliknąć na liczbę wpisów w danym miesiącu, a następnie wybrać odpowiednią opcję raportu. Raport pracochłonności firmy - podsumowanie pracy

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska