Ręczne definiowanie szerokości kolumn

W systemie wFirma dla Biur Rachunkowych możliwe jest ręczne definiowanie szerokości kolumn, tak aby każdy użytkownik mógł spersonalizować widok tabel i dostosować go do własnych potrzeb. Dzięki tej funkcjonalności tabele staną się intuicyjne, a praca z systemem bardziej efektywna.

Ręczne definiowanie szerokości kolumn - jak to zrobić w systemie? 

Aby dostosować szerokość kolumn należy kliknąć w ikonę kół zębatych pojawiającą się w prawym górnym rogu widoku (nad wybraną tabelą).

Ręczne definiowanie szerokości kolumn - jak włączyć?W pojawiającym się menu wyboru należy kliknąć w opcję Ustawienia kolumn. Następnie pojawi się dodatkowe okno, w którym można zdefiniować szerokość wpisując w pola odpowiednie wartości.

Ręczne definiowanie szerokości kolumn - ustawienia kolumnChcąc wyzerować ustawienia należy kliknąć w opcję Resetuj szerokość kolumn.

Użytkownik może ustawić taką samą szerokość wszystkich kolumn wprowadzając w pola odpowiadające szerokości kolumn informację Auto.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka