Ukrywanie pracownika w module Kadry

Po zakończeniu umowy z pracownikiem można skorzystać z funkcji ukrywania pracownika na liście pracowników. Dzięki temu uzyska się przejrzysty widok listy osób aktualnie zatrudnionych. Przeczytaj jak łatwe jest ukrywanie pracownika w systemie.

Ukrywanie pracownika 

Aby skorzystać z tej opcji należy przejść do zakładki KADRY » PRACOWNICY, zaznaczyć pracownika do ukrycia i z górnego paska wybrać opcję “Ukryj”.

Ukrywanie pracownika - opcja pokaż

Po wybraniu tej opcji pracownik zniknie z głównej listy. Podgląd pracownika będzie możliwy po wybraniu w opcjach widoczności wariantu UKRYCI.

Ukrywanie pracownika - podgląd ukrytych pracowników

Jak pokazać ukrytych pracowników?

Aby ponownie przywrócić pracownika na listę widocznych pracowników należy w zakładce zakładki KADRY » PRACOWNICY zaznaczyć osobę i wybrać opcję POKAŻ.

Ukrywanie pracownika na liście pracowników

Dzięki funkcji Ukryj/Pokaż można w łatwy sposób zarządzać listą osób zatrudnionych. Z pewnością jest to pomocne przy ustalaniu stanu zatrudnienia, czy też rozliczaniu wynagrodzeń.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka