Ukrywanie produktów w magazynie

Użytkownicy systemu wFirma dla Biur Rachunkowych mają możliwość ukrycia produktów. Funkcja ta jest przydatna np. w sytuacji, gdy produkt nie jest już użytkowany przez przedsiębiorcę, ale nie może zostać usunięty ze względu na powiązane z nimi dokumenty sprzedażowe lub magazynowe (dokument WZ i faktura sprzedaży). Sprawdź, jak wykonać ukrywanie produktów.

Ukrywanie produktów magazynowych

W celu ukrycia produktów należy przejść do zakładki MAGAZYN » PRODUKTY, wybrać produkt, a następnie z górnego paska menu wybrać MODYFIKUJ » UKRYJ PRODUKTY (w pakietach z włączonym rozbudowanym magazynem).

Ukrywanie produktów magazynowych

lub w pakietach bez magazynu przejść do zakładki PRZYCHODY » PRODUKTY.

Ukrywanie produktów w pakiecie Księgowość Online

Po zaznaczeniu produktu (można przeprowadzić również akcję masową) należy z górnego paska menu wybrać opcję MODYFIKUJ » UKRYJ. Zaznaczone produkty znikną z listy widocznych produktów, a ich podgląd będzie możliwy po wybraniu w filtrze STAN wariantu NIEWIDOCZNE.

Ukrywanie produktów a stan niewidoczne

W przypadku, gdy użytkownik chce z powrotem przywrócić produkt na listę widocznych produktów, musi w filtrze STAN: NIEWIDOCZNE zaznaczyć produkt i z górnego paska menu wybrać opcję MODYFIKUJ » POKAŻ PRODUKTY.

W pakiecie z rozbudowanym magazynem - KSIĘGOWOŚĆ ONLINE + MAGAZYN:

ukrywanie produktów

W pakiecie bez rozbudowanego magazynu KSIĘGOWOŚĆ ONLINE:

ukrywanie produktów

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska