Zarządzanie skrótami w systemie

System wFirma dla Biur Rachunkowych umożliwia łatwy i szybki dostęp do najczęściej wykonywanych działań. Służy do tego funkcja SKRÓTÓW, która widnieje w formie listy w górnej części zakładki START » STRONA GŁÓWNA. Użytkownik ma możliwość spersonalizowania widocznych skrótów do swoich potrzeb.

Ważne funkcje w jednym miejscu

Użytkownik dzięki funkcji SKRÓTÓW znajdującej się w górnej części zakładki START » STRONA GŁÓWNA ma możliwość jednym kliknięciem przejść do wybranych miejsc w systemie takich jak np. WYSTAW FAKTURĘROZLICZ MIESIAC, czy GENERUJ PDF.

Zarządzanie skrótami - włączenie i wyłączenie skrótów

W momencie, gdy użytkownik chce wyłączyć lub włączyć skrót, może w bardzo prosty sposób to zrobić. Po kliknięciu opcji USTAWIENIA » SKRÓTY w zakładce START » STRONA GŁÓWNA w prawym górnym rogu strony, należy za pomocą suwaka ukryć lub wyświetlić odpowiedni skrót. Po zakończeniu procesu należy wyjść z okna przy pomocy czerwonego znaku X. 

 

Lista dostępnych skrótów

  • Rozlicz miesiąc funkcja umożliwiająca dokonanie rozliczeń w zakresie PIT, VAT i ZUS w jednym miejscu;
  • Wystaw fakturę - wystawienie faktury VAT (przez czynnego podatnika VAT) lub faktury bez VAT (przez podmiot zwolniony z VAT);
  • Wystaw paragon - funkcja dostępna dla użytkowników posiadających drukarkę fiskalną zintegrowaną z systemem;
  • Dodaj pracownika - szybkie dodanie nowego pracownika zatrudnionego przez klienta biura rachunkowego;
  • Generuj PDF - możliwość zbiorczego generowania wydruków związanych z daną firmą;
  • Dodaj termin - możliwość dodania terminów, wydarzeń widocznych w terminarzu;
  • Wiadomości - natychmiastowy dostęp do korespondencji z klientem, gdzie informacje o nowych wiadomościach są widoczne od razu dzięki licznikowi widocznemu przy ikonie koperty;
  • Udostępnij konto - możliwość szybkiego udostępnienia konta dla przedsiębiorcy przez biuro rachunkowe.

Zmiana kolejności skrótów

Użytkownik z poziomu USTAWIEŃ skrótów ma również możliwość zmiany ich kolejności, dzięki czemu może spersonalizować widok najczęściej używanych akcji. 

W celu zmiany pozycji skrótów na liście należy po najechaniu kursorem na dany skrót przytrzymać go myszką i przesunąć, zmiany w kolejności zostaną automatycznie zapisane. 

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka