Zarządzanie skrótami w systemie

System wFirma dla Biur Rachunkowych umożliwia łatwy i szybki dostęp do najczęściej wykonywanych działań. Służy do tego funkcja SKRÓTÓW, która widnieje w formie listy w górnej części zakładki START » STRONA GŁÓWNA. Użytkownik ma możliwość spersonalizowania widocznych skrótów do swoich potrzeb.

Ważne funkcje w jednym miejscu

Użytkownik dzięki funkcji SKRÓTÓW znajdującej się w górnej części zakładki START » STRONA GŁÓWNA ma możliwość jednym kliknięciem przejść do wybranych miejsc w systemie takich jak np. WYSTAW FAKTURĘWYSTAW PARAGON, czy GENERUJ PDF.

skróty

Zarządzanie skrótami - włączenie i wyłączenie skrótów

W momencie, gdy użytkownik chce wyłączyć lub włączyć skrót, może w bardzo prosty sposób to zrobić. Po kliknięciu opcji USTAWIENIA » SKRÓTY w zakładce START » STRONA GŁÓWNA w prawym górnym rogu strony, należy za pomocą suwaka ukryć lub wyświetlić odpowiedni skrót. Po zakończeniu procesu należy wyjść z okna przy pomocy czerwonego znaku X.

skróty

skróty

Zmiana kolejności skrótów

Użytkownik z poziomu USTAWIEŃ skrótów ma również możliwość zmiany ich kolejności, dzięki czemu może spersonalizować widok najczęściej używanych akcji. 

W celu zmiany pozycji skrótów na liście należy po najechaniu kursorem na dany skrót przytrzymać go myszką i przesunąć, zmiany w kolejności zostaną automatycznie zapisane. 

skróty

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka