Wybór biura rachunkowego - nowy użytkownik

Przedsiębiorca poszukujący biura rachunkowego świadczącego dla niego usługi może skorzystać z dostępnej wyszukiwarki w serwisie wFirma dla biur rachunkowych. Poniżej wyjaśniamy, jak wygląda wybór biura rachunkowego.

Wybór biura rachunkowego na platformie wFirma.pl

Serwis wFirma.pl umożliwia prowadzenie samodzielnej księgowości online oraz jako dostawca oprogramowania promuje biura rachunkowe poprzez umożliwienie użytkownikowi wyboru pomiędzy prowadzeniem samodzielnie księgowości, a skorzystaniu z usług biura rachunkowego prowadzącego księgowość na platformie wfirma.pl dla biur rachunkowych.


W celu wyboru biura rachunkowego przez platformę wFirma.pl należy przejść do zakładki PRODUKT » WFIRMA DLA BIUR RACHUNKOWYCH.

Wybór biura rachunkowego - Produkt

Zostaniemy wówczas przekierowani do serwisu dla biur rachunkowych online. Z tego miejsca możliwe będzie przejście do Katalogu biur rachunkowych po kliknięciu w przycisk KATALOG BIUR RACHUNKOWYCH. Po przeanalizowaniu oferty danego biura należy skontaktować się z danym biurem mailowo lub telefonicznie celem ustalenia współpracy.

Podpięcie konta do biura rachunkowego

Konto klienta zostanie podpięte do konta biura rachunkowego dopiero po zaakceptowaniu zgłoszenia przez biuro. Więcej na ten temat w artykule: Akceptacja zgłoszenia klienta - co warto wiedzieć.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn