O nas

Właścicielem serwisu MojeBiuro24.pl jest Web INnovative Software Sp. z o.o. - lider na polskim rynku pod względem udostępniania oprogramowania do zarządzania firmą online, w tym do samodzielnego prowadzenia księgowości.

Misja firmy

Naszą misją jest wspieranie sektora małych i średnich firm przez udostępnianie prostych i przystępnych cenowo narzędzi do prowadzenia biznesu oraz krzewienie wśród przedsiębiorców wiedzy podatkowej.

Firma

Spółka, która jest twórcą serwisu MojeBiuro24.pl powstała w 2006 roku we Wrocławiu z myślą o dostarczaniu polskim przedsiębiorcom narzędzi do samodzielnego prowadzenia księgowości. Tworzony przez nas system działa w modelu SaaS (Software as a Service), który stanowi jedno z najnowocześniejszych rozwiązań udostępniania oprogramowania przez Internet.

Z każdym kolejnym rokiem rozwijamy serwis o nowe funkcjonalności. Już dziś nasi użytkownicy mogą korzystać z dodatkowych modułów, jak np. kadry i płace, magazyn, analizyCRM oraz praktycznych narzędzi pozwalających m.in. na prowadzenie rozliczeń, eksport płatności do banku czy integrację z Allegro. Wciąż dążymy do stworzenia uniwersalnej i intuicyjnej platformy do pełnej obsługi prowadzonego biznesu.

Artykuły, które publikujemy na naszym Poradniku oraz portalu Cena Biznesu czyta codziennie kilkanaście tysięcy osób z całej Polski. Dzięki temu wspieramy przedsiębiorców (i nie tylko) szerokim zapleczem merytorycznym, wyjaśniamy zawiłości polskiego prawa podatkowego oraz podsuwamy wiele wskazówek, jak skutecznie prowadzić własny biznes.

Zespół

Web INnovative Software Sp. z o.o. to przede wszystkim wykwalifikowani ludzie, którzy pracują nad stałym rozwojem serwisu oraz wsparciem merytorycznym użytkowników. Nasz zespół tworzą wysokiej klasy informatycy, programiści, specjaliści ds. podatków i prawa gospodarczego, księgowi oraz dziennikarze.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska