CRM, czyli Customer Relationship Management w systemie

W systemie wfirma dla Biur Rachunkowych specjalnie utworzona zakładka CRM służy przede wszystkim aby skutecznie zarządzać relacjami z klientem zarówno szef biura rachunkowego, jak i jego klienci mogą korzystać ze specjalnie przeznaczonego do tego narzędzia CRM.

Funkcjonalność CRM

Kontrahenci

W zakładce tej można między innymi:

Crm - zakładka kontrahent

Osoby

Możemy tutaj wprowadzić, modyfikować czy usuwać osoby kontaktowe kontrahentów.

Crm - zakładka osoby

Wydarzenia

W tej zakładce możliwe jest wprowadzanie, modyfikowanie bądź usuwanie wydarzeń związanych bezpośrednio z danym kontrahentem. 

crm - zakładka wydarzenia

Dokumenty

Dzięki tej zakładce możemy uporządkować sobie dokumenty dotyczące danych kontrahentów poprzez np. utworzenie imiennych folderów. Dodatkowo możemy bezpośrednio z tej zakładki dodawać dokument, modyfikować go, usunąć, wydrukować, podglądnąć, przenosić czy wysłać (za pomocą e-mailu lub poczty polskiej). Więcej w tym temacie w artykule pomocy: Dokumenty w CRM - jak z nimi skutecznie pracować?

Crm - zakładka dokumenty

Zadania

W zakładce tej szef biura rachunkowego może zdefiniować zadania dla pracowników lub klient może zdefiniować sobie własne zadania. Więcej w tym temacie w artykule pomocy: Lista zadań

Crm - zakładka zadania

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska