Kod promocyjny dla biur rachunkowych - jak to działa?

Biuro rachunkowe, które założyło nowe konto w systemie wFirma dla biur rachunkowych może skorzystać z kodu promocyjnego w celu bezpłatnego przetestowania systemu.

Do czego uprawnia kod promocyjny?

Po uzyskaniu kodu promocyjnego i zarejestrowaniu go w systemie, biuro rachunkowe może korzystać bezpłatnie z platformy wFirma dla biur rachunkowych przez okres 360 dni. Bezpłatny dostęp obejmuje: konto biura rachunkowego oraz dodatkowo konta dla 10 nowych klientów (nie korzystających wcześniej z systemu wFirma), dla których zostaną założone nowe konta przez biuro. Kod promocyjny posiada określoną datę ważności. Aby móc z niego skorzystać należy użyć kodu do końca tego okresu.

Szczegółowy schemat tworzenia nowego konta dla klienta biura został opisany krok po kroku w artykule: Tworzenie kont dla klientów przez biuro rachunkowe

Jak uruchomić kod promocyjny dla biur rachunkowych?

Aby móc skorzystać z bezpłatnego dostępu w ramach kodu rabatowego należy aktywować go w pierwszej kolejności na koncie biura rachunkowego. W celu aktywowania kodu rabatowego należy na koncie biura przejść do zakładki: USTAWIENIA » MÓJ PAKIET, gdzie w prawym górnym rogu okna znajduje się przycisk WPROWADŹ KOD PROMOCYJNY, który należy kliknąć.

kod promocyjny dla biur rachunkowych

W oknie, które się pojawi należy wprowadzić posiadany kod promocyjny dla biur rachunkowych. Po zapisaniu, kod zostanie aktywowany.

Raz wykorzystany kod promocyjny nie będzie mógł zostać ponownie użyty. Jego aktywowanie powoduje włączenie mechanizmu, który uwzględni bezpłatny dostęp do konta biura i 10 nowo dodanych klientów.

Biura rachunkowe, które w przeszłości były zarejestrowane w wFirma

Biura rachunkowe, które w przeszłości zarejestrowały się w naszym serwisie wFirma dla biur rachunkowych lub MojeBiuro24.pl ale nie dokonały żadnych zakupów, mogą usunąć założone konta zgodnie z instrukcją oraz dokonać ponownej rejestracji. Po weryfikacji biura nasz pracownik skontaktuje się z Państwem za pośrednictwem poczty e-mail oraz przekaże kod promocyjny.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn